Powierzchnie problematyczne

Olej, smar, kwasy, zasady – posadzka w warsztacie musi naprawdę wiele znieść! Oprócz tego musi być odporna na wagę ciężkich pojazdów i wytrzymywać upadki narzędzi. Tym, czego w takich warunkach potrzeba, jest wytrzymała i łatwa w czyszczeniu posadzka z płytek ceramicznych dopasowana do tych ekstremalnych wymagań.

Argelith ma dziesięciolecia doświadczeń w produkcji specjalnych płytek dla specjalnych wymagań. Większość producentów samochodowych (zobacz naszą listę referencyjną) planuje z nami i uwzględnia produkty Argelith w swoich wytycznych budowlanych.

Zdjęcia na tej stronie ilustrują niektóre z wymagań, jakie są stawiane posadzkom w warsztacie. Te przykłady bez wątpienia nie pokazują codziennego użytkowania, jednakże dają pogląd na powierzchnie problematyczne w warsztatach i pokazują jak produkt Argelith potrafi sprostać tym wyzwaniom.

Kolejne strony pokazują więcej szczegółowych przykładów i polecają rozwiązania dla różnych problemów. Od klasycznych posadzek warsztatowych – ceramiczne płytki w kolorze czerwonej cegły – do zaawansowanej kombinacji kolorystycznej – anthracite/light grey/Kerasig® oferowanej przez gamę produktów kamionkowych mvtec®. Wszystko czego potrzebujesz jest zapewnione.

Czy to obszar warsztatowy, myjnia samochodowa, część produkcyjna, toalety, część sprzedażowa czy wystawiennicza – Argelith posiada płytki we właściwym formacie, z odpowiednią powierzchnią antypoślizgową, dla każdego obszaru Twoich interesów. Zaleta dla Ciebie: jedno źródło dla wszystkich wymaganych płytek.